הודעה על כינוס מרכז הליכוד

ביום חמישי הקרוב מתכנס מרכז הליכוד והוא צפוי לקבל החלטה חשובה מאין כמותה. עצוב לנו שמדינת ישראל הגיע לשפל חסר תקדים שאפילו את המובן מאליו חייבים לומר. יחד עם זאת אנו שמחים וגאים להיות חברים בתנועה הלאומית הגדולה בישראל שלא מתביישת להצהיר בקול צלול וברור:

“הליכוד לא יקים ממשלה או לא ישתתף בקואליציה, שיש בה או שהיא נשענת על מפלגות או חברי כנסת, שמביעים תמיכה והזדהות עם מחבלים או ארגוני טרור.”

לאחר ש”פורום מלוכדים” אסף חתימות של עשרות ראשי סניפים וכל סיעת הליכוד, יתכנס מרכז הליכוד ביום חמישי הקרוב במתחם אקספו (גני התערוכה) בתל אביב בשעה 16:00 ותתקיים הצבעה על ההחלטה הקריטית הזאת.
אנו רואים בהחלטה זו את המסלול עליו צריכה לצעוד תנועתנו. בירור ערכי והצגת חזון אידיאולוגי לאומי לציבור בישראל הוא הבסיס לחזרה לשלטון. זהו תחילתו של תהליך שבו חייבים להיות שותפים כל חברי התנועה ולשם מועדות פנינו.

#ככהחוזריםלשלטון

לכבוד
חבר/ת מרכז הליכוד
שלום רב,

אני מתכבד להזמינך לישיבת מרכז הליכוד, שתתקיים ביום חמישי, ז׳ בכסלו תשפ״ב, 11 בנובמבר 2021, בשעה 16:30 באקספו תל אביב, (גני התערוכה) שדרות רוקח 101 ביתן 10 A. פתיחת שערים בשעה 16:00.

סדר יום

1. דיון והצבעה על הצעת החלטה שיזם חבר הכנסת לשעבר, חבר מרכז הליכוד, מר שבח שטרן וחברי מרכז נוספים:

“הליכוד לא יקים ממשלה או לא ישתתף בקואליציה, שיש בה או שהיא נשענת על מפלגות או חברי כנסת, שמביעים תמיכה והזדהות עם מחבלים או ארגוני טרור״


שינויים בסדר היום של הישיבה, יפורסמו באתר הליכוד בכתובת www.likud.org.il

הכניסה לחברי מרכז בלבד!

צורי סיסו, מנכ”ל הליכוד.