מי אנחנו?

מלוכדים הינה  פלטפורמה של הקבוצות הלאומיות בליכוד במטרה לפעול באופן מאוחד לצורך השגת המטרות המשותפות ובעיקרן חיזוק ההתיישבות ביהודה ושומרון.

אנחנו אזרחים מכל רחבי הארץ, אזרחים פשוטים, לאומיים אוהבי עם ישראל וארץ ישראל שפועלים לחיזוק ההתיישבות ביהודה ושומרון, הנגב ורמת הגולן.

אנחנו מבינים שע”י התפקדות לליכוד נוכל לפעול יחד לקידום האינטרסים שלנו ולפעול למען העתיד שלנו ושל ישראל במוסדות השלטון של מדינת ישראל.

בן 70, נשוי, אב ל-7 וסב לכ-20 נכדים. 
מתגורר בשילה.  
מה שמשך אותי לפעילות הפוליטית הוא היכולת לקדם במערכת הפוליטי. עניינים אידיאולוגיים עבור עם ישראל וארץ ישראל. המפלגה שבה מצאתי את הבית המתאים ביותר לכך היא הליכוד, שבנוי ברובו מאנשים עם זיקה משמעותית למסורת היהודית ולערכים שלי.

שבח שטרן

בן 70, נשוי, אב ל-7 וסב לכ-20 נכדים. מתגורר בשילה. מה שמשך אותי לפעילות הפוליטית הוא היכולת לקדם במערכת הפוליטית עניינים אידיאולוגיים עבור עם ישראל וארץ ישראל. המפלגה שבה מצאתי את הבית המתאים ביותר לכך היא הליכוד, שבנוי ברובו מאנשים עם זיקה משמעותית למסורת היהודית ולערכים שלי.

ישי מרלינג

בן 32, נשוי + 4, מתגורר באפרת. אחרי הגירוש מגוש קטיף הבנתי שאם אנחנו לא נפעל למען הערכים שאנחנו מאמינים בהם אף אחד אחר לא יעשה את זה בשבילנו.

יהונתן טל

בן 27, נשוי פלוס אחת, מתגורר באפרת. מה שמשך אותי לפעילות הפוליטית הוא החיבור לאנשים ביחד עם היכולת להיות חלק משמעותי ממה שקורה פה.

WhatsApp Image 2021-11-16 at 12.01.54

צורי צוף

בן 49, נשוי + 6, תושב טלמון. מה שמשך אותי לפעילות הפוליטית הוא הרצון להיטיב לעם ישראל בארץ ישראל דרך תנועת הליכוד.

WhatsApp Image 2021-10-29 at 10.00.58

לילך וינשטוק

בת 41, נשואה + 5, מתגוררת באלון שבות. אני מאמינה בכוחה של פעילות פוליטית לשנות ולהשפיע על החלטות מדיניות וחברתיות, ולשמור כל העת על האינטרסים של האזור והציבור שלנו באמצעות קשר ישיר עם נבחרי הציבור בכנסת ובממשלה.

photo_2021-11-14 22.15.57

יהודה נאומבורג

בן 36, נשוי + 4, מתגורר בקהילה המשלבת בגבעות. מגורש מגוש קטיף, אוהב את הארץ שלנו, את העם שלנו ולא מוכן לוותר על כלום, אחרי הגירוש התפקדתי לליכוד, ההשפעה משם.

מה אנחנו רוצים?

בנייה ופיתוח היישובים

קידום עסקים ותיירות

שיפור תשתיות וכבישים

יישום דו"ח אדמונד לוי

הקצאת תקציבים

השוואת זכויות

חיזוק הביטחון ביישובים ובדרכים

החלת החוק הישראלי